KOLAGĒNA NOZĪME BĒRNA IEŅEMŠANAS PROCESĀ UN GRŪTNIECĪBĀ

Kolagēna lietošana var veicināt veiksmīgu grūtniecību un ātrāku atveseļošanos no fiziskās slodzes, ar ko sievietes ķermenis saskaras grūtniecības laikā un pēc dzemdībām.

Bērnu plānošana

Ja plānojat radīt bērnus, jūs, visticamāk, zināt, ka ieņemšana nav tik vienkārša, kā daudzi topošie vecāki vēlētos. Un, lai gan daži pieaugušie nevar radīt bērnus, dažiem pāriem neizdodas radīt pēcnācējus tikai tāpēc, ka viņi netiek galā ar veselības un fiziskām problēmām, kuras ir viegli atrisināmas, mainot dzīvesveidu un ievērojot speciālistu medicīniskos ieteikumus vai ārstēšanu.

Sagatavošanās veiksmīgai ieņemšanai, veselīgai grūtniecībai un dzemdībām ietver daudzus apsvērumus, kas jāievēro ikvienam gādīgam pārim. Un mūsdienās arvien vairāk sieviešu un viņu partneru ļoti nopietni domā par to, kā vislabāk pieiet grūtniecības uzsākšanai. Iespējams, ka neesat iepriekš dzirdējuši par to, ka kolagēnam var būt liela nozīme veiksmīgas ieņemšanas un veselīgas grūtniecības nodrošināšanā.

Izpratne par veselīga endometrija nozīmi veiksmīgas grūtniecības nodrošināšanā

Endometrijam ir būtiska loma grūtniecības laikā. Tas ir sievietes dzemdes iekšējais apvalks. Menstruālā cikla laikā tā sabiezē, dodot iespēju grūtniecības uzsākšanai. Kad apaugļotā olšūna veiksmīgi paliek savā vietā, endometrijs palīdz sievietei iestāties grūtniecībai. Ja viņai neizdodas palikt stāvoklī, endometrijs tiek izvadīts. Šo procesu mēs parasti saucam par mēnešreizēm.

Grūtniecības izredžu uzlabošana

Daudzām sievietēm endometrijs ir pārāk plāns. Tāpēc apaugļotajai olšūnai nav iespējams piestiprināties un ieņemšanas process ir neveiksmīgs. Risinājums ir endometrija palielināšana un sabiezēšana. Kad tas notiek, ir daudz lielākas izredzes, ka sieviete kļūs apaugļota. Vēl viens veids, kā sieviete var palielināt un sabiezināt endometriju, ir ārstēšanās pie kvalificēta ārsta.

Palīdzēt organismam cīnīties ar novecošanās procesu

Papildus medicīniskām procedūrām un ārstēšanai mēs varam sev palīdzēt ar dzīvesveida izmaiņām. Endometrijs ir saistaudi, kas nostiprinās, kad organismā tiek atjaunota dabiskā kolagēna ražošana. No 25 gadu vecuma lielākajai daļai pieaugušo kolagēna ražošana palēninās. Līdz 40 gadu vecumam tā var samazināties pat par 1 % katru gadu. Tas ir biedējošs fakts, bet, par laimi, viss vēl nav zaudēts. Mūsdienās ir iespējams cīnīties pret novecošanās procesu un dabiskā kolagēna zuduma negatīvo ietekmi, lietojot jūras kolagēna uztura bagātinātājus.

Kas ir jūras kolagēns? Un kā tas var palīdzēt?

Jūras kolagēns ir kolagēna olbaltumvielu veids, ko iegūst no zivīm un citiem jūras organismiem, un tas ir pieejams kā patīkams, viegli dzerams šķīstošs pulveris, ko pievieno šķidrumiem.

Lietojot pareizo jūras kolagēna devu 90 dienas vai ilgāk, mēs visi, tostarp sievietes, kas vēlas iestāties grūtniecības periodā, varam palielināt kolagēna līmeni. Ieguvumi ir daudz: veselīgāka āda, mati un kauli, bet mūsu iekšējie orgāni gūst labumu no uzlabotas struktūras un funkcijas.

Vai ir droši lietot kolagēnu grūtniecības vai zīdīšanas laikā?

Tīri jūras kolagēna peptīdi ir dabīgi, un to sastāvā nav nekādu piedevu un cukuru. Col Du Marine™ ir hidrolizēts un tam ir zema molekulmasa. Tāpēc tas viegli uzsūcas organismā un nonāk tieši asinsritē. Nav zināmas nekādas blakusparādības, lietojot kolagēna piedevas grūtniecības laikā. Ja grūtniece lieto augstas kvalitātes dabīgu kolagēna uztura bagātinātāju un ievēro pareizu ieteicamo dienas devu, kolagēns ir drošs. Lai būtu droša, pirms jebkādu uztura bagātinātāju lietošanas grūtniecēm būtu jākonsultējas ar savu ģimenes ārstu.

Rētu un striju profilakse

Turklāt tiek uzskatīts, ka kolagēna lietošana pirms, grūtniecības laikā un pēc grūtniecības palīdz novērst rētu un striju veidošanos.

Vai ir kādas citas priekšrocības kolagēna lietošanai pirms grūtniecības vai grūtniecības laikā?

Olbaltumvielu daudzuma palielināšana

Pētījumos secināts, ka četras no desmit sievietēm neēd pietiekami daudz olbaltumvielu. Grūtniecības laikā šis skaitlis palielinās, jo sievietēm ir nepieciešams lielāks olbaltumvielu daudzums, lai uzturētu savu ķermeni un bērnu, ko viņas nēsā. Kolagēns ir olbaltumviela. Kolagēna pulvera lietošana ir vienkāršs veids, kā bagātināt uzturu ar olbaltumvielām. Kolagēna peptīdu pulveris šķīst šķidrumos, un mēs to varam pievienot arī ēdienam, nemainot garšu un baudījumu.

Locītavu sāpju atvieglošana

Sāpes locītavās ir problēma daudziem pieaugušajiem. Pētījumi liecina, ka sportistiem, kuri lieto kolagēna piedevas, samazinās locītavu diskomforts. Lai gan nav pētījumu, kas pierādītu, ka kolagēna piedevas grūtniecības laikā mazina locītavu sāpes, pētījumi citās grupās, tostarp sportistiem, ir pozitīvi.

Kaulu blīvums

Grūtniecēm ir lielāks pieprasījums pēc kalcija nekā citām sievietēm. Tāpēc iespējams, ka grūtniecības laikā kaulu blīvums samazinās. Kolagēns ir ļoti svarīgs kaulu veselībai un skeleta muskuļu masai, un grūtniecēm palīdzēs tā iekļaušana uzturā.

Ādas, nagu un matu veselība

Kā minēts iepriekš, kolagēns var palīdzēt uzlabot ādas un matu veselību. Grūtniecības laikā mati var zaudēt apjomu, nagi kļūst trausli un āda izstiepta. Kolagēns palielina ādas elastību. Tas palīdz arī ārstēt sausus, trauslus matus. Lietojot jūras kolagēna peptīdu pulveri trīs mēnešu garumā, palielinās nagu izturība. Visi uzlabojumi ļaus jaunajai māmiņai

Atbalsts ķermenim pirms, grūtniecības laikā un pēc grūtniecības

Kolagēna zudumu piedzīvo ikviens, kas vecāks par 20 gadiem. Un, kļūstot vecākiem, kolagēna zudums palielinās. Lietojot kolagēna uztura bagātinātājus, pirms sieviete plāno dzemdēt bērnus, var ievērojami palielināt kolagēna līmeni pirms grūtniecības.

Grūtniecības laikā kolagēna lietošana var palīdzēt uzturēt kalcija līmeni un kaulu blīvumu, mazināt locītavu sāpes un stiprināt matus un nagus. Grūtnieces mati arī izskatās veselīgāki un skaistāki.

Kolagēna lietošana uzreiz pēc dzemdībām un tad, kad māte vairs nebaro bērnu ar krūti, var arī palīdzēt mazināt stresu, ar ko organisms saskaras grūtniecības, dzemdību un zīdīšanas laikā.

← IEPRIEKŠĒJAIS RAKSTS NĀKOŠAIS RAKSTS →