Mūsu stāsts

Kompānija Baltic Biotechnologies tika dibināta 2017. gadā, ambicioza mērķa iedvesmota – dāvāt katram personīgi izbaudīt jūras kolagēna peptīdu pozitīvo ietekmi uz cilvēka veselību un skaistumu.

Pēc 21 gada kolagēna dabiskā sintēze organismā samazinās par 1,5% gadā, bet jau līdz 45 gadu vecumam dažiem no mums organismā kolagēna līmenis var samazināties par 36%, kas izraisa daudzas negatīvas sekas, tādas kā trausli nagi, lūstoši un plāni mati, ādas tvirtuma zudums.

Efektīvākais un dabiskākais veids, atjaunot kolagēna izstrādi organismā, ir sākt lietot kolagēnu uzturā, kas savukārt veicinās dabīgu kolagēna izstrādi  jūsu organisma saistaudu šūnās.

Vēl nesenā pagātnē, uztura bagātinātāju varēja atrast tikai dzīvnieku izcelsmes kolagēnu, rupji pārstrādātu un ar lielu molekulāro masu. Taču pēdējos gados jaunākās kontrolētās hidrolīzes un nanofiltrācijas tehnoloģijas ir pavērušas iespēju ražot augstas kvalitātes, zemas molekulārās masas jūras kolagēna peptīdus.

Pateicoties šādam procesam, kolagēnam nav garšas un smaržas, bioloģiski aktīvās īpašības saglabājas un savukārt ir atslēga, lai atjaunotu paša organisma kolagēna izstrādi visīsākajos termiņos.

Kopš zīmola startēšanas sākuma Col Du Marine kolagēns ir iekarojis vairāk nekā 30 000 pastāvīgo produkcijas patērētāju sirdis visā pasaulē, daudzkārt godalgots no prestižiem izdevumiem, kas publicē rakstus par skaistumkopšanas un veselības tēmām. Šobrīd Col Du Marine kolagēns ir pārstāvēts vairāk nekā 500 skaistumkopšanas salonos un veselīga uztura veikalos visā pasaulē.