IEPAZĪSTINĀM JŪS AR MŪSU JAUNO COL DU MARINE BEAUTY PEPTIDES FORMULU - JAUNĪBAS UN SKAISTUMA KVARTETU!

Mēs, Col Du Marine, mīlam to, ko darām. Atsauksmes no mūsu lieliskajiem klientiem visā pasaulē dod mums spēku un motivāciju izstrādāt jaunus, vēl jaudīgākus produktus, kuru mērķis ir nodrošināt rūpes par Jūsu ķermeņa labsajūtu.

Visupirms mums jāatzīst, ka neesam izgudrojuši mūžīgās jaunības eliksīru. Pagaidām. Bet tas, kas ir mūsu rīcībā, ir skaistumkopšanas kokteilis, kas var palīdzēt uzlabot Jūsu dzīves kvalitāti. Šī iemesla dēļ Jums vairs nav jāeksperimentē ar dažādām "skaistuma injekcijām" ar neparedzamām sekām. Tā vietā Jūs varat palīdzēt savam ķermenim no iekšpuses, ieviešot mūsu jauno burvju skaistuma kokteili savā ikdienas rutīnā.

Ļaujiet mums iepazīstināt Jūs ar to, kas ir mūsu jaunās Col Du Marine™ Beauty Peptides Formula sastāvā un kāpēc tas būs lielisks palīgs Jūsu ādas veselības uzlabošanā un cīņā pret novecošanās procesu.

Papildus pamatsastāvdaļai Beauty Peptides Formula satur vairākas spēcīgas komponentes: zemas molekulmasas jūras kolagēnu, hialuronskābi, silīcija dioksīdu no bambusa ekstrakta un C vitamīnu. Vairāku mūsu konkurentu produktos iepriekšminētās sastāvdaļas tiek iekļautas mikroskopiskās devās tikai tādēļ, lai varētu to izmantot pārspīlētos mārketinga solījumos. Taču ir svarīgi uzsvērt, ka mūsu produktā hialuronskābe, silīcija dioksīds un C vitamīns ir iekļauti tieši tādās proporcijās, kādās tie ir izgājuši veiksmīgus klīniskos pētījumus.

Tāpat kā iepriekš, pievienojiet jaunās 5,26 gramu zelta sašetes kādam no saviem iecienītākajiem dzērieniem: kafijai, sulai vai ūdenim. Mūsu produktam ir absolūti neitrāla garša, tāpēc tas nesabojās Jūsu iecienītākā dzēriena garšu un aromātu.

Nav nepieciešams gari skaidrot par to, kas ir jūras kolagēns – tas ir viens no šobrīd populārākajām skaistumkopšanas piedevām pasaulē. Kolagēns ir visu ķermeņa saistaudu izturības pamatā, tas piešķir ādai tvirtumu un elastību, nodrošina stabilas struktūras epidermā un palīdz uzturēt ādas tonusu. Lai gan pēc 25 gadu vecuma sasniegšanas ķermeņa dabiskais kolagēna izstrādes process palēninās, Col Du Marine var palīdzēt Jūsu ķermenim saglabāt tam nepieciešamā kolagēna līmeni.

Col Du Marine Beauty Peptides Formula satur 5,000 mg jūras kolagēna vienā sašetē jeb 150,000 mg vienā produkta iepakojumā

Kolagēna peptīdi ir skaistas, tvirtas un elastīgas ādas “celtniecības bloki”. Bet vai tiešām kolagēns ir tā burvju nūjiņa, kas izārstēs Jūs no visām kaitēm? Protams, nē, un tāpēc tagad pāriesim pie stāsta otrās daļas…

Hialuronskābe jau sen ir bijusi skaistumkopšanas un pretnovecošanās produktu flagmanis. Tomēr pretēji uzskatam, ka hialuronskābe ir obligāti jāinjicē, tā ir efektīva arī, uzņemot iekšķīgi. Patiešām, regulāra hialuronskābes uzņemšana uztura bagātinātāju veidā palielina ādas elastību un paātrina ķermeņa atjaunošanās procesus.

Nokļūstot organismā, hialuronskābe tiek apstrādāta zarnu baktērijas, uzsūcas asinīs un pēc tam nonāk visos dzīvībai svarīgajos orgānos, tostarp ādā, kas izskaidro tās labvēlīgo ietekmi uz ādu, lietojot to iekšķīgi.

Hialuronskābe ir vitāli svarīga organiskas izcelsmes viela, kuras molekulas darbojas kā šķidruma daļiņu magnēts, tās efektīvi noturot un tādējādi radot optimālu iekšējo vidi pareizai šūnu darbībai.

Tikai viens grams hialuronskābes piesaista līdz sešiem litriem ūdens un saglabā nepieciešamo mitruma līmeni ķermeņa audos.

Hialuronskābes uzņemšana no ārpuses stimulē fibroblastu šūnu darbību, kas pēc tam pašas aktīvi sāk ražot hialuronskābi iekšķīgi. Tiek radīta labvēlīga vide kolagēna molekulu integrācijai ādas matricā. Tādējādi ādas matrica var izstiepties bez pārtrūkšanas, kas ļauj ķermenim ilgāk uzturēt optimālu vispārējo ādas stāvokli.

Col Du Marine Beauty Peptides Formula satur 100 mg hialuronskābes vienā sašetē jeb 3,000 mg vienā produkta iepakojumā

Nodrošinot vienmērīgu kolagēna palielināšanos organismā un vidi, kas nepieciešama tā vislabākajai uzsūkšanai, mēs pārliecinoši virzāmies uz ilgtermiņa rezultātiem.

Lielākā daļa cilvēku jau ir pazīstami ar trešo brīnumkokteiļa Col Du Marine Beauty Peptides Formula sastāvdaļu. Taču ne visi izprot tās lomu ķermeņa skaistuma un jaunības saglabāšanā. C vitamīns ir labi pazīstams kā imūnsistēmas aizsargs - tam ir būtiska loma kolagēna ražošanā un tas aizsargā mūsu organismu kā antioksidants. C vitamīns arī regulē ādas pigmentāciju, palīdzot saglabāt vienmērīgu un veselīgu ādas toni visa gada garumā.

Col Du Marine Beauty Peptides formula satur 100 mg C vitamīna vienā sašetē jeb 3,000 mg vienā produkta iepakojumā

Tātad, kā mēs runājām iepriekš, visi nosacījumi, kas nepieciešami, lai gūtu ādas uzlabojumus, ir izpildīti. Taču, protams, mēs visi vēlamies ilgtermiņa, nevis īstermiņa efektus.

Tagad parunāsim par pēdējo (bet ne mazāk svarīgāko) zelta sašetes komponenti - bambusa ekstraktu. Bambusa kātiem un lapām ir unikāls ķīmiskais sastāvs: silīcijs, kalcijs, fosfors, kālijs, dzelzs, magnijs, varš, selēns un cinks - pilns ādai nepieciešamo mikro un makro elementu komplekts. Bambuss satur arī aminoskābes, olbaltumvielas, vitamīnus, beta karotīnu, riboflavīnu, tokoferolu, tiamīnu, pantotēnskābi un PP vitamīnu.

Visvairāk par šo vielu mūs interesēja tas, ka bambusa asnu ekstraktā ir visaugstākais silīcija dioksīda saturs kā no jebkura cita šīs vielas avota – vairāk nekā 70%.

Silīcija dioksīds ir plaši pazīstams ar to, ka tam piemīt īpašības, kas atbalsta kolagēna sintēzi. Atšķirībā no kolagēna peptīdiem silīcija dioksīds nenodrošina viegli pieejamu kolagēna papildināšanas bāzi. Tā vietā, kad kolagēna līmenis ir atjaunots, tas darbojas kā papildu “signāls”, kas veicina ķermeņa kolagēna sintēzi, kas ir Col Du Marine Beauty Peptides Formula galvenais mērķis.

Col Du Marine Beauty Peptides Formula satur 100 mg silīcija vienā sašetē jeb 3000 mg vienā produkta iepakojumā

Viss, kas Jums šobrīd ir nepieciešams, lai saglabātu Jūsu ādas skaistumu, ir mūsu skaistuma kvartetā - Col Du Marine zelta sašetē!

 

← IEPRIEKŠĒJAIS RAKSTS NĀKOŠAIS RAKSTS →