VIKTORIJA GUDOVSKA

Es vienmēr sekoju līdzi skaistuma industrijas attīstības tendencēm, tā tik strauji attīstās un katru dienu piedāvā mums kaut ko jaunu. Pateicoties savam darbam, daudz ceļoju un ceļojumos vienmēr ņemu līdzi vitamīnus enerģijas un skaistuma uzturēšanai.

Col Du Marine™ kolagēns arī ieņēma savu goda vietu manā kosmētikas somiņā. Tas ir neaizstājams tiem, kas nepārtraukti ir kustībā un ir aktīvi. Nevienam nav noslēpums, ka biežie lidojumi pasliktina ādas un matu stāvokli, taču papildus uzņemot kolagēnu jūs tiksiet pasargāti no šādām problēmām. Tas palīdzēs jūsu ādai palikt mirdzošai un koptai jebkurā gadalaikā.

Un kas man īpaši patīk Col Du Marine™ – tas ir ērtais iepakojums sašetēs. Tās ir ļoti ērti visur paņemt līdzi, nav jāmēra dienas deva, kas ir īpaši praktiski ceļojumos un lidojumos.

Man kolagēna uzņemšana ir kļuvusi par sava veida rīta rituālu labam dienas sākumam, es to izdzeru no rīta, izšķīdinot siltā ūdenī ar citronu. Iesaku arī jums ieviest šo noderīgo ieradumu savā dzīvē, redzamo rezultātu atzīmēsiet pavisam drīz.

Instagram: @voyages.et.moi