SVETLANA EPPLE

Man ļoti patīk mūsdienu tendences lietot dabiskumu grimā, minimālisms dizainā un veselīgi paradumi dzīves stilā. Lai gan, ja iedziļinās tad skaidrs ir viens ka dabiskums ir veselīgs matu spīdums, skaista, gluda āda. Sevis sakopšana pirmām kārtām sakopšana no iekšpuses. Pie šīm patiesībām visbiežāk nonākam līdz ar vecumu. Es acīmredzot esmu sasniegusi tieši šo vecumu.

No dabas esmu apveltīta ar necentīgi ambiciozu raksturu, kas manu dzīvi būvē Turbo režīmā. Gribas būt uzreiz vairākās vietās, paspēt realizēt uzreiz vairākus projektus, tikt galā ne tikai uzņēmējas, bet arī ar sievas un mammas lomām. Šajā jezgā aizmirstās pievērst uzmanību tieši sev. Tika pieņemts lēmums pārskatīt attieksmi pret veselību, miegu un visu, ko lietoju un kas man dod enerģiju.

Par Col Du Marine™ kolagēnu uzzināju biznesa iepazīšanās rezultātā ar zīmola mārketinga vadītāju. Elēna man ļoti uzmanīgi un akurāti atklāja tās priekšrocības, ko cilvēka organisms iegūst, pievienojot uzturā jūras kolagēnu. Man patīk Col Du Marine™ runāšu konkrēti par trim punktiem, kas mani padarīja par pastāvīgo klientu un cienītāju:

1 - absolūti neitrāla garša un smarža
2 - viegli šķīst jebkurā iecienītā dzērienā
3 - ērtas sašetes, kuras ņemu līdzi komandējumos un ceļojumos

Instagram: @svitlana_epple