OĻESJA MILIKULOVA

Esmu SPA speciālists un populārākais pieprasījums no maniem klientiem ir ādas jaunība, ķermeņa tvirtums un relaksācija. Kā speciālists skaistumkopšanas jomā piedāvāju dažādas sejas un ķermeņa masāžas, izmantojot jūras kolagēnu. Taču paradokss ir tāds, ka kolagēna molekulas krēmos, maskās un emulsijās nespēj iekļūt ādas iekšējos slāņos sava lieluma dēļ. Šīs molekulas ir pārāk lielas salīdzinājumā ar iekšķīgi lietojamā kolagēna molekulām.

Pieprasījums pēc tvirtas, gludas un mitrinātas ādas ir ļoti augsts un gribas klientiem piedāvāt tikai pašu labāko un patiešām iedarbīgu līdzekli. Papildus lokālai kolagēna lietošanai (krēmos un emulsijās), kas arī dod rezultātus, esmu nolēmusi iet tālāk un ierosinu lietot kolagēnu perorāli.

Bet kuru kolagēnu īsti izvēlēties? Tirgū ir daudz ražotāju un ne katrs no tiem ražo patiešām kvalitatīvu produktu.

Izvēli veicu vadoties pēc šādiem kritērijiem: lai organisms labāk uzņemtu produktu, kolagēnam jābūt jūras (100% dabīgam un iegūtam no zivīm), tāpat tam jābūt bez smaržas un bez garšas. Nenoliedzami svarīga ir maksimāli iespējamā kolagēna koncentrācija 1 porcijā (bez mārketinga devām un pildvielām). Blakusparādību trūkums arī bez ĢMO. Tāpat man bija svarīgi, lai kolagēns būtu piemērots visiem klientiem, tāpēc meklēju kolagēnu bez glutēna, cukura un taukiem.

Un es atradu tādu kolagēnu – tas ir jūras kolagēns Col Du Marine™.

Es ar pilnu pārliecību par tā drošību iesaku to saviem dārgajiem klientiem, kā arī lietoju pati un redzu pozitīvas izmaiņas!

Ar cieņu,
Oļesja Milikulova