KRISTĪNE DEDOVIČA

Esmu ādas mājas kopšanas speciālists un gadās ka klienti lūdz ieteikt kādu kosmētiku ar kolagēnu. Es vienmēr saku, ka tieši kolagēnu labāk uzņemt iekšķīgi, nevis meklēt to kosmētikas līdzekļu sastāvā (kosmētikā tam galvenokārt ir mitrinātāja funkcija).

Col Du Marine™ – ir lielisks kolagēns.
Pirmkārt tā ir dienas deva, - 5 g tīri kolagēna peptīdi. Pastāvīgi to lietojot, vismaz 3 mēnešus, tas pozitīvi ietekmēs ādas stāvokli, un tā ir lieliska Anti-Age profilakse. Kolagēna uzņemšana iekšķīgi pastiprina paša kolagēna sintēzi ādā, kā arī labvēlīgi ietekmē locītavas un kaulu sistēmu.

Otrkārt, es dodu priekšroku tieši jūras kolagēnam, nevis dzīvnieku izcelsmes kolagēnam. Un mani ļoti iepriecina Col Du Marine™ augstā kvalitāte – tas ir vistīrākais kolagēns, kas ražots no labākajām zivīm, ļoti stingrā kvalitātes kontrolē.

Treškārt, ražotājs ir parūpējies par ērtībām un radījis iepakojumu gan burciņā ar karotīti, gan sašetēs. Sašeti ir ļoti ērti nēsāt līdzi somiņā, nevajag mērīt dozējumu katru reizi. “Skaistuma Formula” sastāvā ir arī C vitamīns, kas uzlabo kolagēna uzsūkšanos – tas ir ļoti ērti, jo nav jāuzņem C vitamīns atsevišķi. Garša un smarža neitrāla, lietoju ar glāzi ūdens tukšā dūšā no rīta vai pievienoju tējai, garšu tas praktiski nekādi neietekmē.

Viennozīmīgi iesaku Col Du Marine™ kolagēnu visiem, kam rūp sava veselība. Šāda investīcija sevī noteikti atmaksājas!

Instagram: @kristine.pro.beauty