KARĪNA GLAZKOVA FITNESA TRENERE, SPORTISTE, GODALGOTA IFBB FITMODEL WORLD CUP DALĪBNIECE

Man bija iespēja vairākus mēnešus izmantot jūras kolagēnu Col Du Marine™️ un rezultāti ir vienkārši satriecoši. Kā trenere un sportiste esmu novērojusi, ka mani muskuļi kļuvuši stingrāki un āda – tvirtāka. Sīkās krunciņas izzuda, bet kopējais ādas tonuss un faktūra uzlabojās.

Ļoti ērti, ka jūras kolagēns Col Du Marine™️ viegli šķīst ūdenī vai jebkurā citā dzērienā. Parasti to iekļauju savā rīta rituālā, šķīdinot to ūdenī ar citronu.

Tāpat vēlos atzīmēt, ka Col Du Marine™️ ir drošs un dabisks produkts. Tas iegūts no zivju ādas un ir līdzīgs cilvēka kolagēnam.

Tā kā ikdienā mums uzturā pietrūkst olbaltumvielu un līdz ar to arī kolagēna, kas tik ļoti nepieciešams mūsu muskuļiem, ādai un locītavām, saviem klientiem iesaku lietot kolagēnu papildus uzturam, lai muskuļi un āda kļūtu tvirti.

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar rezultātiem, ko ieguvu, pateicoties Col Du Marine™️ lietošanai. Tas ir kļuvis par mana uztura un ādas kopšanas uztura neatņemamu sastāvdaļu, un es vairs nespēju iedomāties savu dzīvi bez viņa. Ja vēlaties uzlabot arī savu muskuļu un ādas stāvokli, es noteikti iesaku izmēģināt jūras kolagēnu Col Du Marine™️, īpaši meitenēm vecumā pēc 30 gadiem.

Jūs nenožēlosiet!
Ar cieņu,
Karīna Glazkova