GINTARS OZOLS, PROFESIONĀLS TRENERIS, VESELĪBAS SPORTA SPECIALISTS @gintarsozols

Mana ikdiena ir saistīta ar sportu un intensīviem fiziskajiem treniņiem, esmu profesionāls treneris un veselības sporta speciālists. Katru dienu saskaros ar klientiem, kuriem ir novājināta imūnsistēma, ir zema kopējā fiziskā sagatavotība, vārīgas locītavas, kuras pie vismazākās slodzes izraisa krakšķus, kā arī ārējais izskats liecina par mazaktīvu dzīvesveidu un vitamīnu trūkumu. Kolagēns ir viena no vielām, kas palīdz organismam to visu novērst un uzlabo gan pašsajūtu, gan ārējo izskatu, gan imūnsistēmu.

Pats aktīvi trenējos un zinu, cik svarīgi ir stiprināt locītavas, kaulus, tādēļ labprāt piekritu izmēģināt Col Du Marine™️ kolagēnu (bez garšas piedevām). Pēc apmēram 1 mēneša kursa, katru rītu izdzerot siltu ūdeni sajauktu ar 2 kausiņiem Col Du Marine™️ pulvera, varu apstiprināt no savas puses tā pozitīvo iedarbību, attiecīgi arī tā kvalitāti, un noteikti to varu rekomendēt citiem.

Col Du Marine™️ kolagēns jau pēc pirmajām dienām patīkami lika manīt pārmaiņas pašsajūtā – tā papildus uzlabojās. Ņemot vērā to, ka man ir aktīvs, veselīgs dzīvesveids, tad nevarētu teikt, ka es ikdienā nejustos labi :), tomēr pēc Col Du Marine™️ kolagēna lietošanas bija sajūta, ka ķermenis ir kļuvis vēl možāks un locītavas vingrākas. Arī pēc intensīviem treniņiem ievēroju, ka ķermenis atjaunojās daudz ātrāk, nekā parasti. Kā papildus patīkams blakusefekts no Col Du Marine™️ ir vēl svaigāks, veselīgāks izskats, un ticu, ka sievietes to jo īpaši novērtēs.

Patīkami, ka manis testētajam Col Du Marine™️ produktam nav ne specifiskas smaržas, nedz arī kādas izteiktas garšas.

Paldies Col Du Marine™️ komandai! Ļoti labs produkts. Turpināšu pats to lietot un rekomendēšu saviem klientiem.

Ar cieņu,
Gintars Ozols

Instagram: @gintarsozols