ELĪNA SALIJA

Kvalitatīvs miegs, sabalansēts uzturs, svaigs gaiss, 10 000 soļi dienā, vitamīni un uztura bagātinātāji – tas ir pats vienkāršākais veids kā uzturēt savu ķermeni un garu lieliskā formā.

Col Du Marine™️ jūras kolagēna peptīdi ir manā ikdienā jau 6 gadus. Sāku lietot Col Du Marine™️ kursa veidā, pa 3 mēnešiem, kad dzīvoju Izraēlā. Karstums, sāļš jūras ūdens, sauss gaiss – ļoti iespaidoja manu ādas stāvoklī. Tāpēc tas bija tikai likumsakarīgi, ka papildus kopjošai, mitrinošai kosmētikai, kosmetoloģes apmeklējumiem, pietiekamai ūdens uzņemšanai, tika uzņemts arī kolagēns. Pēc pirmā lietošanas mēneša jau bija redzami uzlabojumi.

Mīmiskās grumbiņas kļuva gandrīz neredzamas, nagu un matu veselība uzlabojās. Kā arī locītavas “nekrakšķēja”. Esmu bijusi profesionāla sportiste, tāpēc manā gadījumā bija pilnīgi normāli “krakšķēt”, taču es pat iedomāties nevarēju, ka nē, tas nav “pilnīgi normāli” un to var izlabot.

No sirds iesaku tieši Col Du Marine™️ jūras kolagēnu. Mans mīļākais tā uzņemšanas veids ir zaļā smūtijā. Es ticu, ka tā kolagēns uzsūcas vēl labāk, kopā ar visiem smūtija vitamīniem.

Paldies, Col Du Marine™️, par jūsu darbu un kvalitatīviem uztura bagātinātājiem!

Instagram: @elina_salija