DENISS GUDOVSKIS, PASAULES ČEMPIONS SPORTA DEJĀS, DEJU UN FITNESA TRENERIS

Būdams profesionāls sportists, pasaules čempions sporta sarīkojumu dejās, saprotu, cik svarīga ir veselība. Tas ir cilvēka lielākais resurss. Un mums ir jāpalīdz un jāatbalsta šis resurss visos iespējamos veidos.

Kolagēnu ir svarīgi uzņemt ne tikai sievietēm, bet arī vīriešiem, īpaši tiem, kas ikdienas daudzu stundu garos treniņos saistīti ar lielu fizisko slodzi. Atjaunot kolagēna krājumus ir vitāli svarīgi gan locītavu, saišu gan kaulu veselībai.

Lielākajai daļai profesionālu sportistu jau agrā jaunībā sākas problēmas ar ceļiem un muguru. Kolagēna uzņemšana ir lieliska profilakse balsta un kustību sistēmas problēmu novēršanai.

Protams, nevajadzētu aizmirst par tādām svarīgām lietām kā miegs, daudzveidīgs uzturs, atpūta. Taču papildus vitamīnu un uztura bagātinātāju uzņemšana sportistiem ir nepieciešama, jo treniņu procesā tiek patērēts liels daudzums organisma resursu.

Es izvēlējos Col Du Marine™ kolagēnu. Tam ir daudz priekšrocību: lielisks sastāvs, ērts iepakojums un to var uzņemt praktiski ar jebkuru dzērienu.

Ļoti iesaku sākt kolagēna uzņemšanu jau šodien. Tā ir vērtīga dāvana organismam. Visiem lieliskus sasniegumus, uzvaras un stipru veselību!

Ar cieņu,
Deniss Gudovskis,
Pasaules čempions sporta dejās,
Diplomēts sporta sarīkojumu deju un fitnesa treneris.