AFANASIJA JURALI

Es saprotu, ka burvju tablešu nav, bet... es atradu savu burvju pulveri!

Man ļoti patīk, ka ar vienu līdzekli var sakopt, atveseļot un uzlabot sava ķermeņa veselību, turklāt to paveikt ir viegli un garšīgi.

Col du Marine ™ kolagēns man kļuva tieši tāds brīnumlīdzeklis. To lietot  sāku pēc kosmetologa ieteikuma, vienkārši uzticējos teiktajam – “tas strādā, un tas ir labākais no visiem!”

Diezgan ātri uz ādā sajutu tvirtumu un mitrumu, kā pēc dušas vai lietus. Līdz šim bieži izjustā sajūta ,ka krēms kaut kā ātri iesūcies un ādai gribas vēl , ir zudusi.

Mati kļuva mirdzošāki. Nagi sāka augt ātrāk un tie kļuvuši izturīgāki.

Pirms es sāku lietot  kolagēnu, kādu laiku izjutu sāpes pleca locītavā. Kad sāku lietot kolagēnu, sāpes  plecā pārgāja. Pat mans vēders izjūt pozitīvas izmaiņas, jo lietojot col du Marine ™ esmu atbrīvojusies no nepatīkamām spazmām vēderā–  viena glāze col du Marine ™ un vēderā jūtams maigums un miers.

Bet tas, ka col du Marine ™ nav ne smaržas, ne piegaršas, tas man ir īpašs bonuss – pievienoju to kafijai, smūtijam vai vienkārši ūdenim un izbaudu tādu dzērienu.

Mani ļoti iepriecina doma, ka ar šāda brīnumlīdzekļa palīdzību var viegli, patīkami un efektīvi rūpēties par savu veselību un skaistumu!

Paldies, col du Marine ™!

Instagram: @afanasiya_s